آموزش برق ساختمان درجه 1

آموزش برق ساختمان درجه 1 دارای سرفصلهای مهارتی خوبی در بین رشته های برق می باشد در دوره آموزش برق ساختمان کارآموزان مراحل سیم کشی، نصب سیستم های روشنایی، نصب سیستم های امنیتی و دربهای اتوماتیک را به صورت عملی انجام می دهندمرکز آموزشی برق اندیشه سازان با آموزشهای تخصصی و عملی همواره سعی بر تربیت نیروی کاری مجرب دارد و مهم ترین اصل ما برگزاری دوره های آموزشی باکیفیت می باشد. خلاصه سرفصل آموزش برق ساختمان درجه 1 به صورت زیر می باشد.

شهریه دوره آموزش برق ساختمان درجه 1

نام دوره شهریه عادی شهریه با تخفیف ویژه شهریه خصوصی
آموزش برق ساختمان درجه 1 2/360/000 تومان 1/820/000 تومان 2/650/000 تومان
برای ثبت نام در دوره کلیک کنید

 

 • سرفصل های آموزش برق ساختمان درجه 1
  • آموزش استانداردهای سیم کشی ساختمان
  در برق کشی ساختمان امروزه می بایست تمامی وسایل مطابق استاندارد جهانی IEC نصب شوند و استاندارد سیم کشی نیز از این موضوع مستثناء نیست و در این دوره تمامی استانداردها به صورت کامل آموزش داده خواهد شد.
  • آموزش نصب تجهیزات روشنایی و حفاظتی ساختمان
  تجهیزات روشنایی شامل انواع لامپ ها، مهتابی ها، نور مخفی ساختمان و … می باشد که برای نصب آنها نیاز به استفاده از تجهیزات مرتبط و مختلفی است.
  • آموزش نصب دوربین مداربسته به صورت عملی در کارگاه
  دوربین های مداربسته تجهیزات نظارتی و امنیتی هستند که برای تصویر برداری از سازمانها از آنها استفاده می شود در این دوره نصب دوربین های مداربسته آنالوگ، HD و IP به همراه انتقال تصویر بر روی موبایل و کامپیوتر به صورت تخصصی آموزش داده خواهد شد.
  • آموزش نصب سیستم اعلام سرقت به صورت عملی در کارگاه
  برای بالا بردن امنیت هر سازمانی از سیستم های اعلام سرقت یا دزدگیرهای اماکن استفاده می شود این سیستم ها با تشخیص حرکت غیر مجاز در محیط یا ورود غیر مجاز فعال شده و آلارم میزنند و حتی قابلیت تماس تلفنی با صاحب سازمان برای اطلاع از وقوع سرقت را نیز دارند که در دوره برق ساختمان درجه 1 سه مدل مختلف از این سیستم ها آموزش داده می شود.
  • آموزش نصب سیستم اعلام حریق به صورت عملی در کارگاه
  از اعلام حریق برای تشخیص حریق و نشتی های گاز استفاده می شود این سیستم هوشمند با تشخیص حریق بلافاصله آلارم زده و باعث می شود در کوتاه ترین زمان از خسارات ناشی از آتش سوزی جلوگیری شود اعلام حریق ها در دو نوع متعارف و آدرس پذیر هستند که نوع متعارف یا کانونشنال از آنها جزء سرفصل های نصب عملی در برق ساختمان درجه 1 می باشد
  • آموزش نصب آنتن مرکزی به صورت عملی در کارگاه
  آنتن مرکزی در آپارتمانها و مجتمع هایی که تعداد واحد زیادی از آنها می خواهند به شبکه های تلویزیونی وصل شوند و یا تمامی واحد ها میخواهند به دوربین های مداربسته دسترسی تصویری داشته باشند بسیار کاربردی است با نصب آنتن مرکزی دیگر نیازی به نصب آنتن جداگانه برای هر واحد نمی باشد.
  • آموزش نصب تلفن سانترال ((ویژه و رایگان)) به صورت عملی در کارگاه
  تلفن سانترال یک مرکز مخابراتی مجزا برای یک سازمان ایجاد می کند که افراد سازمان می توانند به صورت رایگان با یکدیگر در ارتباط باشند و دسترسی چند خط شهری به تمامی افراد از طریق سانترال انجام می پذیرد همچنین اپراتور گویا و گروه انتظار نیز از دیگر قابلیت های سانترال می باشد.
  • آموزش نصب جک برقی پارکینیگی به صورت عملی در کارگاه
  جک های برقی پارکینگی برای باز و بست دربهای مختلف به صورت برقی، اتوماتیک و کنترل از طریق ریموت مورد استفاده قرار می گیرند.
  • آموزش نصب کرکره برقی به صورت عملی در کارگاه
  نسل جدیدی درب های اتوماتیک کرکره های برقی هستند که جایگزین کرکره های قدیمی شده اند که با نصب این نوع کرکره ها تنها با فشردن دکمه ریموت می توان کرکره را به بالا و پایین هدایت نمود.
  • آموزش نصب اپراتور شیشه ای به صورت عملی در کارگاه
  اپراتورهای شیشه ای درب های اتوماتیک هوشمند هستند که با تشخیص حرکت افراد درب را برای ورود و خروج باز و بسته می کنند.
  • آموزش نقشه کشی و نقشه خوانی برق ساختمان
  برای اجرای هر پروژه برق ساختمان نیاز به نقشه خوانی دقیق می باشد همچنین انجام نقشه کشی از دیگر ملزومات برقکاری ساختمان است.
  • و…
  در ادامه این دوره می توانید از دوره آموزشی برق ساختمان درجه 2 نیز بهره ببرید.