طول دوره مهارتی یکماه خوابگاه رایگان ویژه هنر آموزان شهرستانی و درپایان دوره مهارتی به سازمان فنی و حرفه ای معرفی جهت دریافت کارت بین المللی

شرکت کنندگان در دوره ی آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در استان تهران علاوه بر آشنایی با تجهیزات دندانپزشکی نحوه ی تعمیرات، عیب یابی تجهیزات دندانپزشکی و همچنین نگهداری دوره ای تجهیزات دندانپزشکی را به شرح ذیل فرا می گیرند:

۱ – آموزش الکترونیک مقدماتی و آشنایی با قطعات و تجهیزات و ابزار مورد نیاز

۲ – آموزش تعمیرات یونیت و صندلی دندانپزشکی

۳ – آموزش تعمیرات کاویترون یا تعمیرات پیزو اسکیلر

۴ – آموزش تعمیر لایت کیور

۵ – آموزش تعمیر میکروموتور دندانپزشکی

۶ – آموزش تعمیرات آمالگاماتور

۷ – آموزش تعمیرات کمپرسور دندانپزشکی

۸ – آموزش تعمیرات ساکشن دندانپزشکی

در این دوره آموزشی ضمن انجام کار عملی بر روی دستگاههای آموزش داده شده آشنایی با مارکها و برندهای معروف تجهیزات دندانپزشکی یکی دیگر از آپشن های دوره آموزشی تعمیر و نگهداری تجهیزات دندانپزشکی می باشد.

تعمیر صندلی یونیت دندانپزشکی

از آنجائی که محل استقرار بیمار برای درمان، صندلی یونیت دندانپزشکی می باشد و در بیشتر مواقع، بزاق بیمار و خون و مایعات دیگر مدام در تماس با صندلی یونیت می باشد، لذا به مرور زمان صندلی یونیت دندانپزشکی دچار آسیب های جدی خواهد شد. در صورتی که برای صندلی یونیت مشکلی پیش بیاید باید از یک متخصص برای تعمیر یونیت صندلی یونیت دندانپزشکی کمک بگیرید.

کیفیت صندلی یویت دندانپزشکی، با توجه به استفاده مداوم از آن، بسیار با اهمیت بوده و باعث ایجاد آرامش بیشتر بیمار درحین انجام درمان توسط پزشک خواهد شد.

استاندارد لازم برای تحمل وزن بیماردر صندلی های یونیت دندانپزشکی باید حداقل 170 کیلوگرم باشد، که در برخی مواقع به دلیل بالا بودن وزن بیمار، دستگاه توان آن وزن را نداشته و باعث ایجاد آسیب های مکانیکی به دستگاه خواهد شد.

امروزه برای افزایش رضایتمندی از کیفیت دستگاه، صندلی هایی با ارگونومی بهترو قابلیت کنترل الکترونیکی طراحی گردیده اند که باعث تسلط بالای دندانپزشک بر بیمار و ارائه خدمات بهتر گردیده است

نصب یونیت دندانپزشکی

یونیت های دندانپزشکی به دو صورت ثابت و متحرک می باشند، که در نوع متحرک دستگاه به راحتی از یک نقطه به نقطه ای دیگر انتقال داده می شود. اما در نوع ثابت، دستگاه به کف زمین مهار می شود و امکان جابجایی دستگاه دیگر وجود ندارد.

همچنین یونیت دندانپزشکی ثابت نیز از لحاظ نحوه کاربرد به انواع ، عمومی، یونیت دندانپزشکی کودکان، یونیت دندانپزشکی جراحی تقسیم بندی می شوند.

نصب یونیت دندانپزشکی توسط کارشناسان کارخانه سازنده دستگاه یکی از ارکان اصلی گارانتی  و تضمین کننده کیفیت و کارایی دستگاه می باشد که توجه به آن بسیار حائز اهمیت است.

کارشناسان و تکنسین های دستگاه با رعایت کلیه مسائل فنی و ایمنی محیط کاری کلینیک اقدام به نصب و راه اندازی دستگاه می نمایند و در صورت بروز هر گونه ایراد مورد تعهد در دوره گارانتي، فروشنده تجهیز موظف به رفع عیب دستگاه می باشد.

ثبت نام تعمیر و نگهداری یونیت دندان پزشکی

  • انواع فایل های مجاز : jpg.
  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
  • 0 تومان
  • درصورت داشتن کد تخفیف اینجا اعمال کنید