درباره ما

مجتمع آموزشی بامکو  پلتفرم دوره های آموزش آنلاین ویدیویی است که در آن دانشجویان می توانند با خرید دوره های آموزشی با تخفیف های ویژه به راحتی فایل ویدیوهای دوره مربوطه را دانلود و بر روی دستگاه مورد دلخواه خود مشاهده نمایند.

علاوه بر این مجتمع آموزشی بامکو به سیستم ارسال تیکت پیشرفته ای مجهز می باشد که دانشجو به راحتی می تواند سوالات خود در مورد دوره را به شکل کاملا خصوصی و محرمانه از مدرس دوره بپرسد و پاسخ خود را دریافت نماید که این موضوع قطعا در یادگیری کامل دوره آموزشی مربوطه بسیار موثر خواهد بود.

هدف ما

مجتمع آموزشی بامکو با هدف آسان سازی فرآیند یادگیری و همچنین ایجاد سهولت در ورود به بازارکار، شروع به فعالیت کرده و امیدوار است نقش بزرگی در رشد سطح دانش و مهارت های تخصصی و به طبع آن افزایش میزان اشتغال زایی در ایران داشته باشد.

ما همواره معتقدیم کسب علم و دانش  ومهارت های فنی و حرفه ای تنها راه رهایی یک مملکت از ضلالت و گمراهی است و بر این باور هستیم که می توان با ترویج فرهنگ مطالعه و ایجاد روش هایی نوین در یادگیری، فردایی بهتر را رقم زد.

همچنین این مجتمع مفتخر است که از بهترین ومجرب ترین مربیان و مدرسان مطرح کشور جهت آموزش مهارتی در فضای مجازی بهرمند بوده است و هنر آموزان بعد از پایان دوره و گذرانده استانداردهای مهارتی جهت اخذ مدرک بین المللی سازمان فنی وحرفه ای به آزمون تئوری و عملی معرفی شده و بعد از قبولی در آزمون مدرک سازمان فنی و حرفه ای اخذ می نمایند.