دیپلم مدیریت خانواده

دیپلم مدیریت خانواده از جمله رشته های پرمخاطب به دلیل کم هزینه بودن و زمانبر نبودن در میان دیپلم‌ های کاردانش است. اگر قصد گرفتن مدرک دیپلم مدیریت و برنامه ریزی امور خانواده فنی حرفه ای را دارید ما به شما پیشنهاد میدهیم دیپلم خود را در آموزشگاه فنی و حرفه ای اندیشه سازان سلسله در تهران و لرستان بگیرید. آموزشگاه اندیشه سازان سلسله یکی از بهترین واحدهای آموزشی مجاز فنی و حرفه ای استان تهران است.

اخذ دیپلم مدیریت و برنامه ریزی امور خانواده در کوتاه‌ترین زمان

مدت زمان صدور مدرک فنی حرفه ای

کارآموزان مهارت های دیپلم فنی حرفه ای مدیریت خانواده را در مدت زمان تقریبی 4 ماه کاری آموزش می بینند و در آزمون های مهارتی سازمان فنی و حرفه ای استان تهران و لرستان شرکت می‌نمایند. آموزشگاه اندیشه سازان سلسله به عنوان واحد برتر آموزش های فنی حرفه ای استان تهران با برگزاری این دوره ها به صورت جامع کارآموز را در طی مدت آموزش برای کسب نمره قبولی در آزمون مدیریت خانواده فنی حرفه ای آماده می نماید.. . .رشته مدیریت و برنامه ریزی امور خانواده در زمینه خدمات گروه بهداشت جای دارد.

شرایط گرفتن مدرک

شما می توانید جهت ثبت نام در رشته مدیریت و برنامه ریزی امور خانواده با همراه داشتن مدارک خود در آموزشگاه حاضر شده و کلاسهای خود را مطابق با زمان بندی اعلام شده شروع کنید. پس از اتمام آموزش هر مهارت، توسط آموزشگاه به سازمان فنی و حرفه ای معرفی می شوید. متقاضیان دیپلم رسمی میتوانند از دو طریق حضوری و غیرحضوری در دوره‌ها شرکت نموده و مدرک دیپلم رشته مدیریت خانواده کاردانش را کسب کنند.

حضوری

در شرایط حضوری، کارآموز پس از ثبت‌نام و مشخص شدن زمان بندی در کلاس‌ها حاضر شده و پس از گذراندن مهارت‌های تخصصی دیپلم مدیریت خانواده، برای آزمون به سازمان فنی و حرفه ای معرفی می‌شود. لازم به ذکر است پس از ثبت‌نام فیلم‌های آموزشی هر مهارت در اختیار کارآموزان قرار خواهد گرفت.. . .

مهارت های رشته مدیریت خانواده

هنرجویان در این رشته در مجموعه نهم که شامل سالهای دهم، یازدهم و دوازدهم میباشد 5 مهارت اصلی را برای کسب توانایی های ذکر شده می گذرانند:

  • کاربر نرم افزار اداری
  • برنامه ریز امور هنری در خانواده
  • برنامه ریز امور تغذیه در خانواده
  • مراقبت امور بهداشت و سلامت خانواده
  • برنامه ریز امور اقتصادی و اجتماعی خانواده

شاخه های مدیریت خانواده

مجموعه نهم

دریافت ریزدروس دیپلم مدیریت خانواده

نام حرفهکد استانداردواحد
کاربر ICDL7321205301400014
برنامه ریز امور هنری در خانواده73162083033000118
برنامه ریز امور تغذیه در خانواده51202067060000112
مراقبت امور بهداشت و سلامت خانواده5322204700100017
برنامه ریز امور اقتصادی و اجتماعی خانواده53222049001000110
جمع کل51

اهداف تحصیلی

ایجاد مهارت و شایستگی های لازم جهت پذیرش مسئولیت و اعمال اصول مدیریت در تصمیم گیری ها و احساس مسئولیت و مشارکت در حل مشکلات خانواده خویش و کمک به سایر خانواده و مشاوره با آنان به نحو شایسته

مهارت پاسخگویی و رفع مشکلات از هم پاشیدگی خانواده ها که به علت عدم توافق بر سر وظایف، تقسیم کار، حدود اختیارات، درک متقابل از همسر و نقش او در خانواده می باشد.. . .

آینده تحصیلی و بازار کار رشته مدیریت خانواده چگونه است ؟

فارغ التحصیلان می توانند در صورت موفقیت در آزمون ورودی رشته مدیریت خانواده کاردانش، برای ادامه تحصیل با دیپلم مدیریت خانواده در دوره های کاردانی پیوسته فنی و حرفه ای، آموزشکده های دولتی و دانشگاه های آزاد در دوره های کاردانی ناپیوسته یا پیوسته (دانشگاه علمی کاربردی) به ادامه تحصیل مشغول شوند و در صورت تمایل بعد از دوره کاردانی در دوره های کارشناسی ناپیوسته و نیز در مقاطع بالاتر به ادامه تحصیل بپردازند. زمینه های استخدامی رشته مدیریت خانواده در بخش های صنعت، خدمات، هنر و کشاورزی است که هنرجویان به دلیل کسب مهارت های حرفه ای و آشنایی با محیط واقعی کار در دوران مهارت آموزی میتوانند در آنها مشغول شوند. در ادامه به چند نمونه از شغل های رشته مدیریت خانواده اشاره شده است.آینده شغلی رشته مدیریت خانواده

کارگاه های تولیدی پوشاک

تأسیس کارگاه قنادی و آشپزی

سرپرستی و مدیریت کارگاه های گلسازی

تأسیس و سرپرستی کارگاه های خوداشتغالی

کار در مهد کودک

مدد کاری اجتماعی و سرپرستی مراکز مشاوره خانواده

آزمون های فنی حرفه ای به چه شکلی برگزار میشود ؟

هنرجویان با اتمام کلاس و پس از پایان دوره در آزمون آن درس شرکت میکنند. آزمون ها به صورت کتبی و عملی در سازمان فنی و حرفه ای برگزار میشود. آزمون کتبی به صورت تستی و نمره قبولی بالای 50 و آزمون عملی به صورت سیستمی و با نمره قبولی بالای 70 صورت میگیرد. پس از طی مراحل ذکر شده شما موفق به کسب گواهینامه آن درس میشوید. با طی این روند برای تمامی 5 مهارت ذکر شده شما مدرک مدیریت خانواده کاردانش صادر شده از سازمان فنی و حرفه ای را کسب مینمایید.

هزینه دیپلم مدیریت خانواده

برآورد هزینه دیپلم مدیریت خانواده کار و دانش در آموزشگاه فنی حرفه ای اندیشه سازان سلسله طبق چارت تعریف شده توسط سازمان فنی و حرفه ای است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه تماس حاصل نمایید و یا میتوانید همه روزه از ساعت 8.30 صبح الی 18 عصر با مراجعه به آموزشگاه از مشاوره رایگان دیپلم اندیشه سازان سلسله برخوردار شوید.

166.jpg

تلفن مشاوره : 09916005862

نتیجه :

مدیریت خانواده یکی از رشته های شاخه کاردانش است که برای تربیت نیروی انسانی به عنوان مدیر خانواده و یا مادران آینده جامعه برنامه ریزی و سازماندهی شده است. این رشته توجه خاصی به آمادگی علمی و تجربی دختران که اساس زندگی خانوادگی را تشکیل می دهند، داشته و مهارت های کنونی که در زندگی روزمره لازم است را به صورت عینی ارائه می دهد.

فرم رشته خدمات آموزشی

  • انواع فایل های مجاز : jpg.
  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
  • توجه درصورتی که عضویت و یا تحت پوشش خیریه سفیران رزق نیکو ، کمیته امداد ، بهزیستی میباشید حق استفاده از بن تخفیف را دارید. بعد از ثبت کد تخفیف دکمه اجرا را کلیک نماید .
  • 0 تومان