دیپلم تصویرسازی کامپیوتر

 1. دیپلم تصویرسازی کامپیوتر کاردانش از جمله رشته های آسان و پردرآمد مناسب با بازار کار زیر نظر سازمان فنی حرفه ای اعطا میگردد. پیشنهاد آموزشگاه اندیشه سازان به عنوان یکی از بهترین واحدهای آموزشی مجاز فنی و حرفه ای استان تهران و لرستان برای افراد علاقه مند به طراحی و کار با کامپیوتر اخذ دیپلم کامپیوتر در آموزشگاه فنی حرفه ای تهران است.

اخذ دیپلم فنی حرفه ای کامپیوتر در کمترین زمان

مدت زمان صدور مدرک

متقاضیان کسب دیپلم تصویرسازی کامپیوتر، میتوانند در مدت زمان تقریبی 7 ماهه مهارت های دیپلم فنی حرفه ای کامپیوتر را آموزش دیده و مدرک دیپلم کامپیوتر خود را دریافت نمایند. آموزشگاهاندیشه سازان سلسله  واحد برتر آموزش های فنی حرفه ای استان تهران با برگزاری این دوره ها به صورت کامل و با بهره گرفتن از اساتید با باسابقه کاری حرفه ای؛ در طی مدت آموزش کارآموز را برای قبولی در آزمون ها آماده می‌نماید.. . .

اخذ دیپلم تصویرسازی کامپیوتر

متقاضیان پس از ثبت نام و با حضور در کلاس های رشته تصویرسازی رایانه، پس از اتمام آموزش هر مهارت، به سازمان فنی و حرفه ای معرفی می شوند. متقاضیان دیپلم رسمی کامپیوتر میتوانند بسته به شرایط خود حضوری و یا غیرحضوری در دوره‌ها شرکت نموده و مدرک دیپلم کامپیوتر فنی حرفه ای را کسب کنند.

حضوری

در ثبت نام حضوری، کارآموز مجاز به حضور در کلاس‌ها بوده و پس از گذراندن مهارت‌های تخصصی رشته دیپلم کامپیوتر، با معرفی به سازمان میتواند در آزمون فنی حرفه ای هر مهارت شرکت کند. ضمنا کارآموزان میتوانند پس از ثبت‌نام از نمونه سوالات و فیلم‌های آموزشی هر مهارت که به صورت آنلاین و کتبی در اختیارشان قرار داده خواهد شد، استفاده نمایند.. . .

استاندارد های رشته کامپیوتر فنی حرفه ای

هنرجویان رشته دیپلم تصویرسازی کامپیوتر علاوه بر دروس عمومی، 8 استاندارد مهارت شغلی را گذرانده و در پایان هر استاندارد به توانایی های زیر دست می یابند.

 1. کاربر رایانه
 2. کاربر نرم افزار اداری
 3. کاربر گرافیک رایانه ای با Indesigne
 4. کاربر گرافیک رایانه ای با Photoshop
 5. کاربر گرافیک رایانه ای با Corel draw: توانایی طراحی و ساخت آرم شرکت ها با استفاده از این نرم افزار گرافیک برداری کار هنرجویان را برای ترسیمات، بدون افت کیفیت راحت می کند.
 6. شهروند الکترونیک
 7. کاربر گرافیک رایانه ای با illustrator: این نرم افزار گرافیکی به هنرجویان اجازه می دهد که برای خلق تصاویر و ایجاد یک مقیاس برای طراحی خود، محاسبات ریاضی را به عنوان ورودی وارد نرم افزار کنند.

دروس رشته گرافیک کامپیوتری

مجموعه نهم

دریافت ریز دروس دیپلم تصویرسازی

نام حرفهکد استانداردواحد
کاربر رایانه7321205301300019
کاربر اتوماسیون اداری7321205301500017
کاربر گرافیک رایانه‌ای با Indesign7321205300800018
کاربر گرافیک رایانه‌ای با Photoshop73212053012000113
کاربر گرافیک رایانه‌ای با Corel Draw7321205301100016
کاربر گرافیک رایانه‌ای با Illustrator7321205300100019
شهروند الکترونیک7321205301300113
جمع کل55

بازار کار دیپلم تصویرسازی کامپیوتر

فارغ التحصیلان رشته دیپلم کامپیوتر فنی حرفه ای می توانند به عنوان سرپرست سایت کامپیوتر ، طراح و سازنده محصولات تبلیغاتی (تیزر، پوستر، کاتالوگ، کارت ویزیت و …) مدرس دوره های مقدماتی علوم رایانه، طراحان و تصویرسازان کتاب در انتشاراتی ها و سازندگان انیمیشن های کوتاه و محصولات آموزشی مشغول به کار شوند.
در حال حاضر دانش آموزان این رشته پس از اخذ دیپلم خود برای ادامه تحصیل با دیپلم گرافیک کامپیوتری می توانند از طریق:
الف) دانشگاه علمی کاربردی
ب) اموزشکده دولتی
ج) دانشگاه آزاد
در مقطع کاردانی ادامه تحصیل دهند.
ادامه تحصیل با دیپلم گرافیک کامپیوتری تا مقطع دکتری بلامانع است.. . .

برگزاری آزمون فنی حرفه ای رشته تصویرسازی کامپیوتر

در دوره تصویر سازی کامپیوتر، پس از اتمام دوره کارآموزان در آزمون هر درس که در سازمان فنی و حرفه ای در دو مرحله برگزار میشود، شرکت میکنند. نمره قبولی در آزمون کتبی بالای 50 و در آزمون عملی فنی حرفه ای بالای 70 میباشد. پس از کسب گواهینامه برای تمامی 7 مهارت، برای شما دیپلم کامپیوتر کاردانش از سازمان فنی و حرفه ای صادر میشود.

نمونه سوالات آزمون دیپلم کامپیوتر

آموزشگاه فنی حرفه ای اندیشه سازان سلسله  در جهت کمک به هنرجویان، آزمون آنلاین با نمونه سوالات فنی و حرفه ای طراحی کرده است که برای آشنایی بیشتر با سوالات آزمون رشته کامپیوتر میتوانید به صفحه آزمون آنلاین مراجعه کنید.

هزینه دیپلم کامپیوتر کاردانش

برآورد هزینه دیپلم کامپیوتر کاردانش در آموزشگاه فنی حرفه ای کامپیوتر اندیشه سازان سلسله طبق چارت تعریف شده از سوی سازمان فنی و حرفه ای است که کارآموزان میتوانند به صورت اقساط نیز پرداخت کنند. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد آموزش تماس حاصل نموده و یا همه روزه از ساعت8.30 عصر الی 18 عصر جهت انجام مشاوره رایگان اخذ دیپلم به آموزشگاه مراجعه نمایید.

تلفن مشاوره : 09916005862

نتیجه :

افرادی که موفق به اخذ مدرک در رشته کامپیوتر میشوند حتی میتوانند از این رشته به عنوان شغل دوم نیز کسب درآمد کنند. انجام پروژه های طراحی نیاز این روزهای بازار است که میتوانید به صورت پاره وقت در کنار شغل اصلی خود انجام دهید.

ثبت نام رشته کامپیوتر

 • انواع فایل های مجاز : jpg.
 • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
 • توجه درصورتی که عضویت و یا تحت پوشش خیریه سفیران رزق نیکو ، کمیته امداد ، بهزیستی میباشید حق استفاده از بن تخفیف را دارید. بعد از ثبت کد تخفیف دکمه اجرا را کلیک نماید .
 • 0 تومان