دیپلم حسابداری مالی

دیپلم حسابداری به دلیل پرکاربرد بودن جز محبوب ترین در میان متقاضیان کسب دیپلم های فنی حرفه ای است. اگر قصد گرفتن مدرک دیپلم حسابداری فنی حرفه ای را دارید ما به شما پیشنهاد میدهیم مدرک خود را در آموزشگاه فنی و حرفه ای حسابداری تهران و شهرستان بگیرید. آموزشگاه اندیشه سازان یکی از بهترین واحدهای آموزش مجاز فنی و حرفه ای استان تهران و لرستان است.

کسب دیپلم در رشته حسابداری

مدت زمان صدور مدرک فنی حرفه ای

کارآموز می تواند مهارت های دیپلم حسابداری فنی حرفه ای را در مدت زمان تقریبی 9 ماه کاری آموزش ببیند و در آزمون های مهارتی سازمان فنی حرفه ای استان تهران شرکت نماید که آموزشگاهاندیشه سازان به عنوان واحد برتر آموزش های فنی حرفه ای استان تهران این دوره ها را به صورت جامع برگزار کرده و کارآموز را در طی مدت آموزش به خوبی برای کسب نمره قبولی در آزمون ها آماده می نماید.. . .

شرایط گرفتن دیپلم حسابداری کاردانش

پس از ثبت نام در رشته حسابداری، کلاسها طبق زمان بندی اعلام شده توسط آموزشگاه برگزار و پس از اتمام آموزش هر مهارت، به سازمان فنی و حرفه ای معرفی می شوید. متقاضیان میتوانند از دو طریق زیر در دوره‌ها شرکت نموده و مدرک دیپلم حسابداری فنی حرفه ای را کسب کنند.

حضوری و غیر حضوری

در حالت حضوری؛ کارآموز برای گرفتن مدرک حسابداری کاردانش پس از ثبت نام مطابق با زمان بندی اعلام شده توسط آموزشگاه در کلاس ها حاضر شده و مهارت های تخصصی رشته حسابداری را می گذراند و جهت آزمون به سازمان فنی و حرفه ای معرفی می شوند. ضمنا نمونه سوالات و فیلم های آموزشی هر مهارت پس از ثبت نام به صورت آنلاین و کتبی در اختیارتان قرار داده خواهد شد.. . .

رشته حسابداری چه تعداد درس یا مهارت دارد ؟

هنرجویان رشته حسابداری مالی 9 مهارت شغلی را گذرانده و در پایان هر استاندارد به توانایی‌های ذیل دست می‌یابند:

 1. استاندارد حسابداری عمومی مقدماتی
 2. استاندارد حسابداری عمومی تکمیلی
 3. استاندارد حسابداری حقوق دستمزد
 4. استاندارد حسابداری صنعتی درجه2
 5. استاندارد مسئول سفارشات
 6. کاربر امور بانکی
 7. رایانه کار حسابداری مالی
 8. سرپرست ترخیص محصول
 9. کاربر رایانه

آینده شغلی

فارغ التحصیلان تحت عنوان کمک حسابدار مالی حقوق و دستمزد می‌توانند زیر نظر حسابدار ارشد مشغول به کار شوند.

در حال حاضر دانش آموزان پس از اخذ مدرک در صورت تمایل به ادامه تحصیل می‌توانند از طریق دانشگاه‌های زیر اقدام کنند :

 • دانشگاه دولتی
 • دانشگاه آزاد
 • دانشگاه جامع علمی کاربردی در مقطع کاردانی

ادامه تحصیل تا مقطع کارشناسی ارشد بلامانع است.. . .

آزمون حسابداری فنی حرفه ای به چه صورت برگزار میشود؟

مخاطبین با شرکت در آزمون ها در دو مرحله کتبی و عملی و با کسب نمره قبولی موفق به کسب گواهینامه آن درس میشوند. با طی این روند برای تمامی 9 مهارت ذکر شده در رشته حسابداری شما مدرک دیپلم حسابداری کار و دانش صادر شده از سازمان فنی و حرفه ای را کسب می نمایید.

نمونه سوالات آزمون دیپلم حسابداری

آموزشگاه فنی حرفه ای اندیشه سازان  با هدف کسب تسلط و مهارت کافی برای کارآموزان دوره دیپلم اقدام به طراحی سوالات آزمون حسابداری کرده است. با مراجعه به صفحه نمونه سوالات آزمون آنلاین فنی حرفه ای می توانید در آزمون های مشابه سازمان فنی حرفه ای شرکت نمایید

هزینه دیپلم حسابداری کاردانش

هزینه اخذ مدرک دیپلم حسابداری کاردانش در آموزشگاه اندیشه سازان مطابق با چارت تعریف شده سازمان فنی و حرفه ای است. شما میتوانید برای اطلاع از شهریه دیپلم حسابداری با آموزشگاه اندیشه سازان تماس بگیرید. هم چنین همه روزه از ساعت8.30 الی 18 با مشاوره حضوری رایگان دیپلم ها در خدمت شما هستیم.

152.jpg